Służymy pomocą w spełnieniu marzenia o rodzicielstwie,
ponieważ dla nas najważniejszy jest CZŁOWIEK. Dlatego pomożemy Wam zostać RODZICAMI.

Wszystko zaczyna się od Waszej decyzji, że chcecie poznać odpowiedzi na nurtujące pytania i dowiedzieć się dlaczego do tej pory nie pojawiła się upragniona ciąża. Wiemy, że to nie jest łatwy moment, dlatego ze swojej strony zrobimy wszystko, by zapewnić Wam komfort i poczucie bezpieczeństwa. Nasz personel, to ludzie pełni empatii i zrozumienia, gotowi do poświęceń i niesienia wszelakiej pomocy, a jednocześnie, to wybitni specjaliści leczenia niepłodności z bogatym doświadczeniem i dorobkiem naukowym.

Podczas pierwszej wizyty, wybrany przez Was lekarz wysłucha Waszej historii, odpowie na pytania oraz zaleci, jakie badania warto wykonać w pierwszej kolejności. Wtedy rozpoczyna się proces diagnostyki, który po pierwsze, pozwoli na ustalenie przyczyn niepłodności. Po drugie, umożliwi przygotowanie indywidualnego, najskuteczniejszego planu leczenia w Waszej unikatowej sytuacji.
Bardzo ważne jest to, by przyszli rodzice jednocześnie wykonywali badania, dzięki temu w krótkim czasie uzyskujemy wyniki obu stron i szybciej można wdrożyć dopasowane leczenie.

Empatycznie pomagamy na każdym etapie.

Diagnostyka dla wielu par jest stresującym okresem. Mimo rosnącej nadziei i pięknego marzenia o dziecku, które jest celem tej podróży, to obawy, niepokoje oraz poczucie niepewności mogą rozrosnąć się do nieznośnych rozmiarów. Dlatego zachęcamy do rozmów z psychologiem prowadzącym terapie wspierające. Prosimy o szczególną pielęgnację samopoczucia i nastrojów oraz zapraszamy do lektury artykułów i historii naszych pacjentek, które odsłaniają różnorodność emocji:
>>> Leczenie niepłodności – etapy i emocje.
>>> Ja też byłam niepłodna.
>>> Niepłodna Matka.
>>> Niepłodny Ojciec. 
Wierzymy, że w informacjach i słowach pacjentek odnajdziecie drogę do spokoju, wzmocnienia nadziei, a także świadomości, że nie jesteście sami.

Niepłodność jest chorobą, jak każda inna.
Według badań Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego z niepłodnością zmaga się 1,5 miliona polskich par. Z roku na rok dotyka coraz więcej osób, dlatego obecnie traktowana jest jako choroba cywilizacyjna.  Mimo, że jeszcze bywa szufladkowana jako wstydliwy temat i niewiele osób chętnie o tym otwarcie rozmawia, to liczby mówią same za siebie. Niepłodność jest powszechna. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ. A najważniejsze jest to, że tę chorobę można uleczyć, ponieważ nowoczesna medycyna obfituje w…

skuteczne metody wspomaganego rozrodu.
Do najbardziej popularnych można zaliczyć INSEMINACJĘ, czyli metodę, którą w naszej klinice określamy jako „delikatne wsparcie natury”. W dużym skrócie Inseminacja to małoinwazyjna metoda polegająca na wprowadzeniu do macicy kobiety, odpowiednio spreparowanego nasienia partnera. Jednak Inseminacja ma „dwie twarze” – pierwszą jest medyczny punkt widzenia, której opis można znaleźć TUTAJ. Natomiast druga, to antidotum na stres a nawet frustrację dla Par starających się o potomstwo. Wątek, który przybliżamy w artykule „Inseminacja i jej <dwie twarze>” pojawia się w publikacjach niezwykle rzadko. Jednak emocje – zarówno te przyjemne, jak i te trudne – są nieodłączną częścią każdego człowieka. Zatem warto zwracać na nie równie szczególną uwagę, jak na zdrowie fizyczne. Link do całego artykułu jest TUTAJ.
Kolejną i najskuteczniejszą metodą jest IN VITRO, którą jedna z naszych pacjentek określiła jako „metoda na największe szczęście” i opisała w opowiadaniu TUTAJ. A jeśli chcą Państwo poznać konkretne etapy leczenia metodą In vitro, to zapraszamy do wpisu TUTAJ.

Choć nie wyczerpiemy tematu metod wspomaganego rozrodu w jednym wpisie, ponieważ każda ludzka historia jest inna i wymaga indywidualnego podejścia. Jednak zapewniamy, że pod naszą opieką mają Państwo GWARANCJĘ bezpieczeństwa, najwyższą jakość usług, dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań, a SCM Ovum w 100% skoncentrowane jest na leczeniu niepłodności.

Dla nas najważniejszy jest CZŁOWIEK.

Zapraszamy na spotkanie >>> kontakt
Pomożemy Wam zostać RODZICAMI .

Powiązane wpisy:
>>> bank nasienia
>>> Męska NIEPŁODNOŚĆ – temat tabu
>>> Moje macierzyństwo potrzebowało wsparcia
>>> In vitro a „pułapki myślenia”

Dodaj komentarz

scroll top