Dla wielu osób kojarzona z miejscem „ostatniego ratunku”.  Natomiast klinika leczenia niepłodności może być bezpiecznym przystankiem w drodze do spełnienia jednego z najpiękniejszych marzeń.

Z naszej strony robimy wszystko, co tylko możliwe, aby proces diagnostyki  oraz leczenia był dla każdej osoby jak najbardziej komfortowy. Lekarz prowadzący wyjaśnia oraz uzasadnia każdy kolejno planowany krok i bardzo często, dzięki ścisłej współpracy, upragniona CIĄŻA pojawia się już w pierwszych miesiącach lub nawet tygodniach.

Dokładnie tak było w przypadku Bożeny, która nie mogła zajść w ciążę i dość długo zwlekała z pierwszą wizytą. Natomiast dzisiaj jej jedynym „problemem” jest brak czasu na dłuższy wypoczynek, ponieważ Piotruś i Paweł to niezwykle aktywne dzieci. Aby poznać jej historię, wystarczy kliknąć – wygodny link jest TUTAJ.

Chętnie dzielimy się wiedzą oraz historiami naszych pacjentów, ponieważ widzimy wyraźnie, jak wiele zależy od nastawienia przyszłych rodziców. Bywa tak, że Pary, których marzeniem jest rodzicielstwo, przez dłuższy czas nawet nie chcą myśleć o wizycie w klinice leczenia niepłodności. To zupełnie naturalne, ponieważ w naszym kraju mimo fenomenalnego rozwoju nowoczesnych technologii oraz medycyny, w dalszym ciągu wiele tematów kategoryzujemy jako „wstydliwe”. To jeden z powodów, dla których Pary tracą swój cenny czas… z obawy o opinię bliskich i znajomych narażają się na trudne ETAPY i EMOCJE, o których więcej można przeczytać TUTAJ.

Tymczasem NIEPŁODNOŚĆ jest chorobą jak każda inna. Według badań Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego z niepłodnością zmaga się 1,5 miliona polskich par, dlatego już jest traktowana jako choroba cywilizacyjna. Więcej na ten temat piszemy w artykule NIEPŁODNOŚĆ, gdzie znajduje się również skrótowy opis przyczyn oraz kilka dodatkowych ciekawostek.

Służymy pomocą na każdym etapie.
Zaczynając od diagnostyki, poprzez badania, inseminacje, in vitro, aż po terapie wspierające.
Gwarancję bezpieczeństwa OVUM można sprawdzić TUTAJ, a nasz wykwalifikowany i przyjazny Zespół Lekarzy TUTAJ

Dla nas najważniejszy jest CZŁOWIEK.
Dlatego poza nowoczesnym, wysokim standardem wyposażenia naszej kliniki pragniemy ofiarować naszym Pacjentom komfort i wygodę oraz swobodną atmosferę. Wierzymy, że dzięki temu każdy poczuje się u nas bezpiecznie, a droga do upragnionej CIĄŻY będzie przyjemna i pełna radosnego oczekiwania.
Mamy wspólny CEL – spełnienie MARZENIA o DZIECKU.

Co jeszcze możemy zrobić?

Specjalistyczne Centrum Medyczne OVUM

Dodaj komentarz

scroll top