Szanowni Państwo

Zapewne zauważyliście zmianę naszej siedziby. Pociąga ona za sobąovum_bez_tla małe dalsze przyjemne konsekwencje. Nieustannie wzbogacamy nasz zespół o nowych specjalistów, tak by zapewnić Państwu kompleksową opiekę.

Dzisiejszy wpis to podsumowanie pierwszego etapu rozwoju oferty Specjalistycznego Centrum Medycznego Ovum.

Po pierwsze kardiolodzy: doktor Robert Główka, specjalista chorób wewnętrznych, kardiolog. Na codzień pracuje on w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. kard. Stefana Wyszyńskiego w Lublinie. Zdobyte tam doświadczenie pozwoli mu na zapewnienie również naszym pacjentom usług o najwyższym standardzie. A także dr Beata Kukiełka-Złomaniec. Pani doktor jest specjalistą kardiologiem i można się z nią spotkać w każdą środę od 15.00.

dr_Przedpeska-_Koma_-_zdjecie.crop_188x228c.9a0d809f75Po drugie wprowadziliśmy do naszej oferty zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Tu mamy przyjemność przedstawić dr Ewę Przedpełską-Komę oraz dr Aleksandrę Ludian-Stępnik. Panie doktor będą w Specjalistycznym Centrum Medycznym Ovum wykonywały zabiegi medycyny estetycznej, takie jak: wygładzanie zmarszczek, zabiegi modelujące z użyciem kwasu hialuronowego, zabiegi rewitalizacji i regeneracji skóry metodą mezoterapii igłowej. Wfoto rozmiar 200 ofercie znajduje się również redukcja tkanki tłuszczowej metodą lipolizy iniekcyjnej, leczenie cellulitu z użyciem preparartu Alydya, peeling lekarski czy skleroterapia.

Nasze Centrum to wyspecjalizowany ośrodek leczenia niepłodności metodami wspomaganego rozrodu, takimi jak inseminacja oraz in vitro. Jako jedni w pierwszych w Lublinie otrzymaliśmy akceptację Programu dostosowawczego, pozwalającą na wykonywanie wszystkich procedur wspomaganego rozrodu.

Dodaj komentarz

scroll top