PŁODNOŚĆ – rekomendacje ESHRE, strategie postępowania i codzienna praktyka.
Certyfikowany Ogólnopolski Kurs dla Lekarzy Ginekologów.
11 czerwca 2022 r.

Jednym z prowadzących kurs jest przedstawiciel SCM OVUM
prof. dr hab. n. med. Grzegorz Polak

Specjalista położnictwa i ginekologii. Specjalista endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości. Profesor I Katedry i Kliniki Ginekologii Onkologicznej i Ginekologii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Członek: Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników, Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii, European Society of Human Reproduction and Embriology, The Society of Endometriosis and Uterine Disorders.

Podczas kursu prof. dr hab. n. med. Grzegorz Polak omówi najważniejsze zmiany rekomendacji ESHRE z 2022 roku w rozpoznawaniu i leczeniu tej choroby u kobiet z niepłodnością oraz dolegliwościami bólowymi oraz odpowie na pytanie, czy rzeczywiście istnieje defekt fazy lutealnej i scharakteryzuje strateg suplementacji w tym zakresie.

Więcej informacji o kursie tutaj >>> https://centrumkompetencji.pl/ginekologia-i-poloznictwo,medycyna/plodnosc-rekomendacje-eshre-strategie-postepowania-i-codzienna-praktyka/679?a=135310/1&promo=135310/1&utm_campaign=135310/1&f=fb&c=null&chc=fb_paid&fbclid=IwAR2Ksm2knD8qsLAiJmniBOcrZ_7g8qlC37UIJkhoWNM1GQdGw2f2kOStCz0 

 

Dodaj komentarz

scroll top