Gwarancje bezpieczeństwa
w Ovum

Gwarancja jakości i bezpieczeństwa na wszystkich etapach leczenia

  • Leczenie i diagnostyka zgodnie ze standardami i zaleceniami Europejskiego Towarzystwa Rozrodu i Embriologii (ESHRE), Polskiego Towarzystwa Medycyny i Rozrodu (PTMR), American Society for Reproductive Medicine (ASRM) a także zgodne z ustawą o leczeniu niepłodności i zaleceniami Ministerstwa Zdrowia.
  • Wysoką jakość usług w OVUM potwierdza uzyskany certyfikat ISO: EN ISO 9001 : 2015, który jest dowodem na bezwzględne przestrzeganie międzynarodowych norm zarządzania jakością.
  • W związku z pełną świadomością, że nasi pacjenci obdarzają nas zaufaniem, wszystkie etapy leczenia wykonywane są z największą skrupulatnością i dokładnością z zachowaniem międzynarodowych zasad bezpieczeństwa. W naszej klinice komórki rozrodcze i zarodki znakowane są za pomocą kodów, zgodnych z międzynarodowym systemem ISBT 128 co wyklucza możliwość błędu.
  • Nieustanne monitorowanie światowych metod leczenia niepłodności i zgodnie z tym podwyższanie i uaktualnianie wiedzy i umiejętności naszego personelu.
  • Laboratoria wyposażane w najwyższej jakości sprzęt, spełniający wszystkie niezbędnewymogi i będący zgodny ze standardami Europejskiego Towarzystwa Rozrodu Człowieka i Embriologii (ESHRE).
  • Sprawna i skuteczna komunikacja na drodze pacjent – personel, pozwalająca nieustannie spełniać oczekiwania pacjentów, sprawnie reagować na wszelakie prośby i reklamacje oraz usprawniać pracę całej kliniki a co za tym idzie, dawać duże poczucie komfortu wszystkim naszym pacjentom.
scroll top