Szanowni Państwo!

foto rozmiar 600Znów mamy powody do radości i dumy. Do naszego zespołu dołączyła dr Aleksandra Ludian-Stępnik. Pani doktor będzie w Specjalistycznym Centrum Medycznym Ovum wykonywała zabiegi medycyny estetycznej, takie jak: wygładzanie zmarszczek z użyciem botoksu, zabiegi modelujące z użyciem kwasu hialuronowego, zabiegi rewitalizacji i regeneracji skóry metodą mezoterapii igłowej. W ofercie znajduje się również redukcja tkanki tłuszczowej metodą lipolizy injekcyjnej, leczenie cellulitu z użyciem preparartu Alidya, peeling lekarski czy skleroterapia.

Kwalifikacje Pani Doktor potwierdzają certyfikaty ukończenia kursów: wypełniacze (poziom podstawowy i rozszerzony), peelingi chemiczne, toksyna botulinowa, mezoterapia igłowa, mezoterapia skóry owłosionej głowy, osocze bogatopłytkowe, leczenie cellulitu, Aqualyx – intralipoterapia oraz staż na Oddziale Chirurgii Plastycznej w Szpitalu Anchieta w Sao Paulo w Brazylia.

Szczegółowe informacje na temat zabiegów znajdziecie Państwo w zakładce Oferta, podobnie jak cennik na naszej stronie internetowej.

Serdecznie zapraszamy do korzystania 🙂

Dla niezdecydowanych i wahających się już wkrótce niespodzianka.

Dodaj komentarz

scroll top